Барні стійки для ресторанів та барів

В інтер'єрах закладів класу «HoReCa» (готелі, ресторани, кафе) центром є місце роботи бармена.

Як центр композиції барна стійка має бути чи найяскравішою. Але часом частини обладнання для бару не дають інтер'єру виглядати охайно. Тож інструменти та обладнання можна приховати шляхом вбудовування їх у конструкцію виробу.

Меблі в таких громадських приміщеннях, як бар, кафе, піцерія або ресторан повинні формувати їх стиль. За рахунок цього створюється комфортна та затишна обстановка. Меблі для бару мають бути красивими, зручними, міцними, якісними, довговічними. Ми зможемо підібрати саме той варіант, який ідеально підійде Вашому закладу або ж втілити задумане Вашим дизайнером.

Барні стійки для бару мають бути максимально функціональними і зручними як для бармена, так і для клієнта. Від дизайну барної стійки залежить настрій і стиль всього інтер'єру. Стійка може бути по різному оформлена, є різні стилі від класики до модерну і Hi-Tech, що дозволить створити особливу обстановку в барних приміщеннях, де за стійками відпочиває багато людей.

Вимоги до барних стійок

При виготовлені і проектуванні барної стійки для кафе слід враховувати кілька важливих моментів:

Конструкційні особливості. Стійка може бути виконана у вигляді цільної конструкції або окремих модулів, які можна замінити в разі необхідності (при псуванні або виході з ладу).

Дизайн барной стойки, тип виконання. Барна стійка може бути розташована і розміщена в кутах, розтягнута по прямій або оформлена окремо в центрі приміщення. Кожен тип має свою специфіку та особливості і підбирається в залежності від дизайн-проекту кафе. Унікальний дизайн дозволить виділити заклад з тисячі подібних, реалізувати будь-яку задумку і зробити інтер'єр неповторним і незабутнім для відвідувачів.

Матеріали. На сьогоднішній день виготовлення барних стійок може бути реалізоване з наступних матеріалів (або з їх обробкою): нержавіюча сталь, дерево, пластик, шпони (для імітації обробки дорогими породами дерева).

Функціональність. У конструкції стійки необхідно враховувати зручність, як для відвідувачів кафе, так і барменів, які займаються приготуванням напоїв.

Можливість вбудовування додаткових опцій. В опції можуть входити як яскраві і незвичайні елементи оформлення, так і нестандартні вбудовуються предмети меблів і обладнання, які можуть стати справжньою знахідкою для нестандартн

Пам'ятайте, що вкрай важливо створити хороші умови роботи за барною стійкою для барменів та адміністраторів. Потрібно, щоб всі предмети і напої для виготовлення коктейлів були під рукою і розташовувалися в певному порядку. Це досягається за рахунок того, що зсередини барна стійка містить безліч полиць і відсіків для зберігання всього необхідного в роботі.

Сучасні барні стійки можуть бути стандартного типу та ексклюзивні, зроблені на замовлення. Барні стійки на замовлення проектуються з урахуванням площі приміщення і його планування. Стійка має вдало вписуватися в композицію залу і не заважати гостям розважатися й відпочивати.

Image0445

Матеріали для виробництва

Матеріал для барної стійки може бути різним. Найпопулярніші варіанти для меблів в кафе, ресторанах і барах - дерево, скло, метал. Вони мають відмінний зовнішній вигляд і експлуатаційні якості. Для кафе стійка може бути виготовлена ​​з пластику - економічно і зручно.

Барні стійки для великого ресторану краще будуть виглядати, якщо вони зроблені з натурального дерева. Або-ж можна для клубу або нічного кафе зробити барну стійку зі скла, тоді вона може стати справжнім "цвяхом програми", якщо її грамотно використовувати. Наприклад, якщо стійка має скляні полиці, то можна розставити кольорові ліхтарі, які її будуть підсвічувати в темряві. Це додасть світла і яскравих фарб і виглядатиме заворожуюче.

Image0492

Ціни

Що стосується вартості нашої продукції, то вона безумовно розумна і відповідає досить високій якості. Ціна на барні стійки повністю залежить від їх комплектації (матеріал стільниці, оригінальність пристосування для келихів, наявність вітражів, шафок або підсвічування). Ще грає роль ступінь складності всієї конструкції,

Переглянути барні стійки можна за цим посиланням

Коментування закрите.