бари-post

Барна стійка це важлива частина будь-якого

ресторану, бару кафе чи піцерії, яка несе практичне значення для відвідувачів, що бажають насолодитися напоями та відпочити, сидячи за затишній стійкою. Часто саме цей елемент є центральним місцем закладу і повинен відповідати загальній стилістиці і дизайну для гармонійного поєднання з навколишнім оточенням.

Меблі для ресторанів, барів, кафе чи піцерій повинні відрізнятися підвищеною стійкістю до різних видів впливів, довговічністю і естетичністю. Саме такі вироби ми і пропонуємо. Високоякісні, сучасні та ексклюзивні стійки будуть гармонійно поєднуватися зі стилем приміщення, привертаючи увагу відвідувачів ефектним зовнішнім виглядом. Матеріали, що використвуються при виготовленні є гігієнічними, стійкими до різних видів впливів і екологічними.

Іншим напрямком є виготовлення барних стійок для кухонь в квартирах та приватних будинках. Чи пам'ятаєте ви часи, коли домашнім баром у нас вважали крихітне відділення в «стінці», в якому зберігалося невелика кількість різних напоїв? )) Зараз все змінилося і у кожного гарного газди роль бару відіграють саме барні стійки. Це стильна, красива і функціональна конструкція виправдовує всі витрати на неї, будьте впевнені !

Телефонуйте (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо