Блог

Чому кухні з масиву так приваблюють?

Кухні з масиву кілька століть тому були єдиним розумним і «безальтернативним» варіантом виробництва меблів. Однак з кожним роком з'являються нові та цікаві технології, завдяки яким у натурального дерева з'явилося безліч конкурентів. Тим не менше, найдосконалішим були і залишаються саме кухні з масиву дерева.

Докладніше

Як правильно експлуатувати кухонні меблі з масиву дерева?

Рекомендуємо дотримуватися таких правил: Масив дерева чутливий до світла, вологості, сухості, тепла і холоду, тому рекомендується уникати тривалого впливу одного або декількох даних факторів, оскільки це викликає прискорене старіння лакофарбового покриття, викривлення і деформацію елементів меблів. Кухонні меблі слід встановлювати в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію, при температурі від + 16…
Докладніше

Барні стійки для ресторанів та барів

В інтер'єрах закладів класу «HoReCa» (готелі, ресторани, кафе) центром є місце роботи бармена. Як центр композиції барна стійка має бути чи найяскравішою. Але часом частини обладнання для бару не дають інтер'єру виглядати охайно. Тож інструменти та обладнання можна приховати шляхом вбудовування їх у конструкцію виробу.

Докладніше

Неякісні матеріали

Останнім часом у зв'язку з економічною ситуацією почастішали випадки продажів неякісних меблів під виглядом меблів преміум класу. До нас часто стали звертатися клієнти з проханням часткової або повної переробки замовленої меблів в інших компаніях. Їм пропонували якість, за свідомо заниженими цінами, що не відповідає ринковій вартості товару. Дані фірми існують мінімальну кількість часу (не більше…
Докладніше

Swisspan

Властивості плит Swissрan by Sorbes відповідають потребам покупців, які оцінять надійність і довговічність.

Докладніше

Egger

Австрійська компанія "Еггер" працює на ринку з 1961 року. На сьогоднішній день це світовий лідер з виробництва широкого асортименту продуктів призначених для виготовлення меблів і внутрішньої обробки приміщень.

Докладніше