ванна-post

Уявіть на хвилинку, що буде, якщо з ванної прибрати абсолютно всі меблі.

Залишиться грубувате і холодне слово «санвузол», а не Ваша улюблена ванна кімната в затишному будинку.

Меблі у ванну кімнату: компактність і раціональне простір

Так що ж являє собою комплект меблів для ванної кімнати - приємне доповнення для звичного дизайну або ж нагальну необхідність? Меблі для ванної сміливо можна віднести до абсолютно відокремленої групі в сімействі всієї іншої меблів для дому. Дійсно, якщо з ванної прибрати всі меблі, залишиться грубувате і холодне слово «санвузол», абсолютно не відповідне тому функціональному навантаженню, яке несе Ваша улюблена ванна кімната.

Тільки за допомогою меблів ванна кімната здатна перетворитися на місце концентрації затишку, стати «оазисом релаксу» і чарівним місцем проведення різних процедур. Таким чином, меблі стають вирішальним і найважливішим кроком від банального «обладнання» до функціонального, стильного та естетичного «інтер'єру».

Які фактори варто враховувати при підборі подібних меблів?

Насамперед зверніть увагу на дизайн, оскільки меблі у ванну кімнату за своїм різноманіттям цілком здатні зрівнятися з сантехнікою. Поєднання обладнання та меблів перетворює завдання з наповнення ванної кімнати в цікаве і захоплююче заняття.

Окремої уваги заслуговує такий момент як габарити ванної кімнати, що створюють одвічну актуальну дилему: як знайти компроміс між бажаною вмістимістю та площею? На щастя, сучасний комплект меблів для ванної кімнати - це квінтесенція раціональності, що дозволяє вміщати неймовірну кількість всіх необхідних елементів у вкрай обмежений простір.

Ще одним питанням стають матеріали, з яких виготовляється меблі подібного призначення. Вони досить давно не залишають вже сумнівів у своїй довговічності і практичності. Просто необхідно визначити оптимальний баланс між бажаною вартістю, а також віддати впевнене перевагу натуральним або надсучасним технічним матеріалами. Як результат, витрати певного часу на вибір меблів для ванної будуть компенсовані вашим величезним задоволенням від перебування в ній.

Формуємо необхідний гарнітур

Як правило, сучасні ванні кімнати не відрізняються особливим простором, тому до комплектації меблів для такої кімнати пред'являється маса особливих вимог. Незручні полки, постійно падаючі рушники і погана підсвічування біля маленького дзеркала здатні зіпсувати настрій будь-кому. Тому більшість воліє звернути увагу на функціональні сучасні комплекти або окремі елементи меблів для ванних.

Зазвичай в комплект входять тумба з умивальником, шафа для ванної кімнати з пластика з дзеркальними стулками або звичайне дзеркало, якщо дозволяє площа ванної кімнати, то додатково встановлюють вертикальний пенал. Подібні меблі повинні характеризуватися компактністю, місткістю, функціональністю і естетичністю. Крім цього, до основних показників якості меблів для ванних кімнат відноситься її вологостійкість.

Замовити меблі у ванну дуже просто

Саме за допомогою меблів ванна з санітарного приміщення перетворюється в кімнату. Компанія «PRO100МЕБЛІ» готова запропонувати Вам виготовити меблі для ванної кімнати комплектом і окремі її елементи. Запропоновані нами меблі здатні додати індивідуальність і подарувати комфорт Вашому приміщенню, забезпечуючи максимальну його функціональність, будь то шафа для ванної кімнати з пластика або тумба під раковину.

Зателефонуйте за будь-яким з номерів: (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07, або залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо