Вітальня-post

Вітальня - не тільки кімната для гостей, а й для відпочинку всією сім'єю.

Тому вона повинна бути і красивою, і функціональною, і затишною.

Так, центральним місцем у будинку є вітальня. Тут, як і на кухні, збирається вся родина для того, щоб провести час разом - відпочити, погрітися біля каміна, обговорити останні новини, подивитися хороший фільм, послухати музику. Тут же збираються і гості - розділити з вами радість сімейного свята, пограти в ігри, повболівати за улюблену команду.

Основним елементом вітальної групи є стінка або гірка - своєрідна система зберігання, де встановлюється теле-відеоапаратура, зберігається посуд, книги, сувеніри. Іноді закриті шафи використовуються для інших важливих дрібниць, особливо це актуально для маленьких квартир. Форма стінки залежить від стильового рішення. Модерн або хайтек зазвичай мають дивні, вигнуті форми, які, однак, дуже функціональні. Класика являє собою комплекс з шаф, що мають полиці і ніші для книг, телевізора тощо. Крім того, в комплекс для вітальні входять етажерки, журнальні столики.

Головна відмітна якість наших віталень - неповторне відчуття стилю. Вибираючи нашу меблі ви станете власником оригінального гарнітура, цікавого інтер'єрного рішення, який не тільки приведе в порядок вашу вітальню, але і стане безсумнівним прикрасою квартири.

Замовте меблі у нас - ми створимо комфорт у вашій вітальні!

Телефонуйте! (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште свій номер і Ми Вам перетелефонуємо