Гардеробні-post

Гардеробна на замовлення - це не просто кімната, це ціла система зберігання речей.

Кожна людина потроху «обростає» речами, вони займають все більше місця і вимагають додатково простору для зберігання. Хтось складає їх на пилові антресолі, хтось - на холодний балкон, інші відвозять на дачу. Втім, найчастіше відкладати далеко потрібний одяг, навіть якщо вона не підходить до сезону, не хочеться, тому ми купуємо все більше шаф і тумбочок.

Даремно, адже є більш зручне рішення - гардеробна. Своєрідний шафа-купе, але дуже просторий і місткий, в якому є місце для одягу на будь-який сезон, пальто і курток, головних уборів, аксесуарів і навіть взуття. До речі, помістити його можна навіть в маленькій кімнаті, оскільки шафи з розсувними дверима займають небагато місце і виявляються значно більш місткими, ніж громіздка орна меблі.

У нас ви можете замовити гардеробна шафа або меблі для кімнати з різним дизайном. Поділіться своїми думками та вимогами, і ми розробимо проект вбиральні, повністю відповідний вашим перевагам. Так, якщо вам більше подобається зберігати одяг на вішалках, можна обмежити кількість полиць. А для великої родини, яка живе в маленькій квартирі, ми запропонуємо прекрасні рішення по оптимізації простору.

Для виробництва вбиральні меблів ми використовуємо класичні проекти і розробляємо оригінальні. Також у наших клієнтів є відмінна можливість вибрати матеріали і фурнітуру, що відповідають фінансовим і естетичним вимогам. Так, якщо ваші можливості обмежені, ми можемо зробити бюджетний шафа-купе з МДФ на замовлення. Тим, кого більше турбує естетична сторона, рекомендуємо звернути увагу на деревину.

Завдяки можливості замовити гардеробна шафа з дзеркальними дверцями, ви не просто заощадите місце, але і зробите кімнату більш світлою і просторою хоча б візуально, що дуже важливо для малогабаритного житла.

До речі, спеціально для власників маленьких квартир у нас є такий варіант, як кутова гардеробна - пряма або радіальна. Завдяки старанням наших фахівців, невикористовуваний кут перестане муляти очі, ставши функціональним. Такі меблі займе зовсім небагато місця і не буде захаращувати приміщення.

Якщо вам потрібна недорога гардеробна з якісним наповненням, значить, ви потрапили за адресою. Отже:

Телефонуйте (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо