Дизайн проект

Дизайн-проект потрібен в першу чергу вам, для того, щоб в результаті отримати продуманий і зручний для проживання інтер'єр.

icon1

Ескізна частина

Робочий ескіз - це промальований у на папері попередній варіант зовнішнього вигляду меблевого виробу. На робочому ескізі, на відміну від візуалізації, необхідно вказати ряд технічних моментів. Цю інформацію розміщують прямо на ескізі.

  • Габаритні розміри виробу (висота, ширина і глибина)
  • Назва і товщини всіх застосовуваних плитних матеріалів
  • Список встановлюваних меблевих комплектуючих з позначенням на ескізі
  • Список вбудованої техніки (найменування та габарити)
  • Список декоративних і конструктивних елементів
  • Принцип відкривання фасадів, включаючи ящики
  • Вказівка ​​напрямку текстури на корпусах і фасадах

На цьому етапі складається технічне завдання відповідно до побажань клієнта, робиться обмір квартири, виконується креслення існуючого плану і розробляється основна концепція проекту, аналізується отриманий матеріал від клієнта і  ідеї.

Результат цього етапу - чітка концепція інтер'єру.

Створення 3D-моделі та візуалізація мебелі

Використовуючи заміри і дані з робочого ескізу, створюється 3D-модель меблів і візуалізація. Візуалізація - це зображення проектованої меблів в різних ракурсах. Наша компанія робить моделі меблів та візуалізацію в програмах Про100Меблі. На основі створеної 3D моделі робиться візуалізація і вся проектно-технічна документація.

Проектування

Проектування - наступна ланка створення Дизайн-проекту, що вимагає до себе серйозних часових витрат, професійне програмне забезпечення  і, головне, досвід фахівців. Процес проектування безпосередньо пов'язаний з 3D-моделюванням, кресленням і точними розрахунками. Конструктор доводить модель проекту до повної відповідності ідеї з технічним завданням, враховуючи всі комунікації і нюанси приміщення. Готується пакет документації для виробництва з врахуванням особливостей та технології

Робоча документація

Пакет робочої документації - затверджений компанією пакет документів, в основному це креслення, таблиці і тех.задания. На підставі цих документів замовлення віддається в роботу на виробництво.

Результат цього етапу - укладення договору і відправка технічного завдання на виробництво для виготовлення Вашої мрії.

Всі роботи з заміру, дизайну та проектування - безкоштовні за умови замовлення меблів

Також надаємо послугу з розробки дизайн-проекта без замовлення виробництва меблів. Ціну уточнюйте в менеджера.

 Для замовлення дизайн-проекту телефонуйте
(097) 652-20-07, (0352) 52-20-07
або залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо