Дитяча-post

Всі ми в дитинстві мріяли про
власну дитячу кімнату

В ній красиво, повно іграшок і яскравих меблів.
Сучасні технології дозволяють втілити в життя будь-яку мрію для Ваших дітей.

Дитячі повинні подобатися своїм маленьким господарям, тому наші дизайнери намагаються зробити меблі не тільки зручною і практичною, але і привабливою. Яскраві кольори, сучасні конструктивні рішення дозволять зробити дитячий куточок найулюбленішим місцем відпочинку ребенка.

Кімната дитини повинна бути добре продумана і відповідати всім стандартам, бути оснащеною всім необхідним: шафою для одягу та шафою для іграшок, правильним робочим місцем і, звичайно ж, зручним ліжком. "PRO100МЕБЛІ" виготовляє дитячі в Тернополі вже більше 10 років. За цей час щасливими володарями наших меблів стали більш 100 сімей. Виготовляючи меблі, особлива увага приділяється якості матеріалів і фурнітури, особливо створюючи дитячі кімнати.

Якщо Ви вирішили змінити обстановку в кімнаті, де спить Ваша дитина, то врахуйте, що кімната для дівчинки і для хлопчика трохи відрізняються один від одного.
Дитяча для дівчаток зазвичай світліша. У ній менше всіляких шафок і поличок, вони воліють більше м'яких меблів. Дитяча для хлопчика - більш яскрава, в них все практично і багатофункціональне. Хлопчики воліють меблі, яка трансформується, наприклад стіл перетворюється в шафу, а ліжко ховається в нішу, залишаючи більше простору для активних ігор.

Яку б дитячу кімнату не бажала б Ваша дитина, фахівці компанії «PRO100МЕБЛІ» зможуть створити ідеальну меблі для відпочинку, ігор та занять. Поспішайте оформити замовлення:

Телефонуйте! (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште свій номер

... і кімната Вашої дитини буде оформлена не тільки зі смаком, але й буде неповторною.