Про що мовчать продавці заводських меблів?

Ви робите вибір - купити заводську меблі в упаковці дешевше або виготовити на замовлення за індивідуальним проектом.

Але перед тим, як остаточно визначитися з вибором, варто дещо взнати. Прочитайте уважно!

По перше, як дізнатися, що меблі заводські? Найчастіше, у неї низька ціна і її пропонують забрати в упаковці, без складання і встановлення. (А, наприклад, правильна установка кухонних меблів займає до 70% часу при виготовленні кухні на замовлення!).

Що дозволяє зробити заводську меблі дешевою? І який сенс платити більше, якщо різницю не видно?

Різницю Ви побачите ... тільки через місяць ... або два ... коли почнете користуватися цим "щастям"

Стандартизація розмірів

  • Низька якість матеріалів (яких - зараз розберемося!)
  • Найдешевша і неякісна фурнітура (петлі, ручки, напрямні, профілю)
  • Великий опт при закупівлі сировини і фурнітури.
  • Ціна меблів вказується без збирання і установки - тобто збирати Вам прийдеться самим або окремо доплачувати за збірку і установку !

Ну давайте все-таки розберемося, що ж не так і на що звертати увагу при виборі меблів - заводський і не тільки. Як відрізнити якісну корпусні меблі від дешевої? Ну а розглянемо все це на прикладі кухонних меблів - меблів, яка експлуатується в найважчих умовах і до неї повинні пред'являтися найвищі вимоги.

Які ж недоліки?

1. Заводську меблі можна вибрати тільки стандартних розмірів. Але, якщо Ви є "щасливим" власником нерівних кутів, то правильно встановити заводську кухню навряд чи вийде. Саме для цього при виготовленні меблів на замовлення і проводиться вимір приміщення дуже ретельно - рулеткою та рівнем, кути перевіряються кутником. Так що виїзд дизайнера на будинок - це не розкіш, а просто необхідність!

Виїзд дизайнера на будинок - це не розкіш, а просто необхідність!

2. Торці ламінованого ДСП на заводській меблів в 90% випадків поклеєні меламіновою кромкою. Вона дуже тонка і крихка і з часом буде виглядати так:

меламінова кромка

Щодо кухонних меблів це означає, що при попаданні води ДСП просто розбухає. При виготовленні меблів на замовлення в Тернополі використовуємо кромку ПВХ товщиною 0,5 і 2 мм - вона еластична і не дає відколів, але, відповідно, коштує дорожче.

3. Зараз на ринку найдешевша фурнітура - фірми ДС..і ... неякісна фурнітура.

Меблевики це знають, але вперто продовжують ставити на меблі. Тому що важко пояснити клієнтові, бо на вигляд телескоп ДС і Linken - абсолютно однакові. А різниця в ціні - у два рази ...

петлі дс

На заводських меблях теж часто використовують саме їх.

Петлі - здавалося б дрібниця, але вони ламаються, провисають. Фасади труться об корпус. Хоча бюджетні варіанти петель Linken System і Hafеle - не набагато дорожче ДС, але прекрасно показали себе в експлуатації.

4. Направляючі для ящиків ДС - провисають, клинить, навіть розсипаються. А, корпус меблів, в який треться дверка, з часом буде виглядати ось так:

знищене дсп

Адже всі женуться за телескопами. Ну ось і на заводських меблях ставлять телескопи ДС - такі ж, як і ролики. І ви не знаєте, які напрявляючі Вам поставлять ... Якщо хочете зекономити - можна поставити роликові напрямні Lynken System - на невеликих ящиках вони чудово себе показують. Якщо Вам кажуть - ми робимо так дешево, ставимо направляючі повного висунення класні, супер-пупер і так далі ... нехай роблять, тільки попросіть поставити Вам ці напрямні з доводчиком ... 🙂 Ціна повинна змінитися десь на 20 грн на одному телескопі. Якщо вона змінилася на більшу суму - то ніхто і не збирався ставити Вам якісну фурнітуру ... Просто у ДС поки немає телескопів з доводчиком ....

Можна використовувати ручки ДС - непогані за якістю, бюджетний варіант.

4. Заводські кухонні тумби на незнімних цоколях. Звісно, не всі. Деякі заводи вже випускають кухні на регульованих ніжках. Але на меблів для віталень - все ті ж цоколя ...

незнімний цоколь

По-перше це ускладнює установку. Виставити такі тумби в одному рівні навряд чи вийде. При підтіканні води під тумбу (а на кухні це трапляється) - вам необхідно відсунути всю тумбу, а потім знову поставити назад.

Меблі на замовлення робляться на регульованих ніжках, зі знімним цоколем, для зручного прибирання під модулями.

цоколь2

Підлоги, стіни, стелі в наших квартирах залишають бажати кращого. Тому, якщо Ви хочете зробити меблі на замовлення, то виїзд дизайнера до Вас додому - це не розкіш, а необхідність.

Ми беремо відповідальність на себе за те, як зроблені меблі стануть у Вас в квартирі. А, купуючи заводську меблі певних розмірів - ви берете відповідальність на себе за те, як меблі стане у Вас в квартирі. Відчуваєте різницю?

Пам'ятайте: гіркота поганої якості остаёся навіть тоді, коли солодкість низької ціни давно забута!

 

Коментування закрите.