ЛДСП

ЛДСПНе секрет, що від якості матеріалу для корпусних меблів залежить її надійність і термін експлуатації. Все більше меблевих компаній воліють працювати з матеріалом нового покоління - ЛДСП.

Що таке ЛДСП?

Це деревно-стружечна плита, покрита захисною плівкою в процесі ламінації. Дошки ДСП обробляються спеціальним чином під час фізико-хімічної процедури. Це дозволяє в рази збільшити зовнішні характеристики даного матеріалу і зробити його максимально міцним.

Переваги ЛДСП

Головною перевагою ЛДСП є широкий вибір колірних і фактурних варіантів, що дозволяє створити унікальну меблі будь-якого стилю і колірного рішення. Ламіноване ДСП зовні може імітувати фактуру будь-якого дерева або іншого природного матеріалу, при цьому бути максимально стійким до механічних пошкоджень і температурного впливу. Влагоустойчивиє характеристики робить ЛДСП особливо затребуваним при виготовленні кухонних меблів, а завдяки ламінованого покриттю матеріал є екологічно чистим, а значить, безпечний навіть для виготовлення дитячих меблів.

Якими ЛДСП користуються наші фахівці?

Замовляючи меблі в нашій компанії, Ви можете вибрати ламінований ДСП від декількох провідних європейських виробників: Egger, Swisspan і Contempo від Kronospan. Нижче ми розглянемо переваги кожного з цих брендів.

egger-logoКомпанія Egger - це провідний австрійський концерн серед світових деревообробних компаній. У її каталозі понад 50 варіантів декору, що дає безмежний політ для фантазій. Стандартні плити ЛДСП Egger товщиною 18 мм. З їх допомогою можна втілити в життя будь-яку задумку дизайнера.

Переглянути кольори Egger

sorbesКомпанія Swisspan - це дочірнє підприємство компанії Sorbes. ЛДПС від Swisspan має широкий вибір кольорів і текстур від стандартних і найбільш затребуваних до нестандартних і ексклюзивних. Існують такі текстури як раттан і навіть імітація мармурової плитки, а також плити в стилі хай-тек. Цей матеріал витримує багаторазовий монтаж і демонтаж, маючи щільність 680-690 кг / м3, а його якість відповідає всім європейським нормам і стандартам.

Переглянути кольори Swisspan

kronospan-logoВідома деревообробна компанія Kronospan випустила лінійку вишуканого ЛДСП Contempo, яка зможе задовольнити потреби найвимогливіших покупців. У даній колекції поєднуються ексклюзивність, останні модні тенденції, інноваціонниетехнологіі і розумна цінова політика. Текстури нового покоління ідеально поєднуються між собою і можуть вписатися в будь-яке приміщення, підкресливши його унікальність і креативність.

Наша компанія працює з будь-якими плитами ЛДСП даних виробників. Тому ми можемо зробити меблі, яка зможе відобразити Ваш стиль і відчуття прекрасного.