матраци

В середньому людина проводить
у сні третину свого життя
, а це
не менше 20-25 років!

При цьому що ночі вона змінює положення свого тіла близько 40 разів. Все це - достатні підстави для того, щоб задуматися про комфорт і здоров'я сну.

Обладнуючи спальню, ми приділяємо дуже багато часу вибору шпалер, підлогового покриття, меблів, штор і завісок і дуже часто ігноруємо найважливішу складову цієї кімнати - матрац! Даремно! Адже він - найважливіший атрибут будь-якої спальні, відповідальний за наше здоров'я, комфорт і довголіття!

PRO100Меблі пропонує матраци харківського виробника Neolux - компанії, яка успішно зарекомендувала себе на ринку України, СНД та Європи. На сьогоднішній день компанія володіє найпотужнішим виробництвом повного циклу ортопедичних матраців, подушок і аксесуарів для сну. Компанія має власне виробництво пружин, що виготовляють пружинні блоки Боннель і Pocket Spring. Розвинена система логістики та складського господарства дозволяє максимально оперативно задовольнити потреби клієнтів. Компанія пройшла сертифікацію за європейською системою менеджменту якості ISO 9001, а сама продукція була відзначена нагородами «Європейська якість», «Вища проба», «Золотий меркурій».Так само компанія Neolux бере участь у всіх передових світових виставках.

Neolux - лідер у сфері передових технологій і ергономічних рішень. Для максимального комфорту і зручності транспортування матраців ми застосували унікальну технологію - матраци у вакуумній упаковці (серія Neoflex). Матраци Neolux виготовляються із застосуванням технології «HOT-MELT» - нешкідливою для здоров'я системи скріплення настильних матеріалів, в якій не використовуються токсичні матеріали і розчинники.


Однією з головних конкурентних переваг компанії Neolux є ультрасучасні дизайнерські тканини, що володіють властивостями терморегуляції і містять всі необхідні компоненти для здорового сну.

Продукція  Неолюкс має доволі широкий асортимент матраців. Залежно від об'єднуючого фактору, вони віднесені до колекцій «Пружинні матраци» (на основі пружинних блоків Боннель або Pocket Spring), Neoflex (упаковані в спеціальну вакуумну упаковку, що дозволяє зменшити розмір матраца до 90%), Dream Health (безпружинні матраци з використанням в якості настильних шарів високоякісних латексу, кокоса, вовни, бавовни, а також інноваційних матеріалів - Memory і Latexform), Wild West (матраци з унікальною системою 3D Aerosystem, що представляє із себе тривимірну аеросмугу, вшиту по периметру матраца, яка відповідає за забезпечення оптимального мікроклімату), Peak of Comfort (розкішні матраци категорії де-люкс), Viscogel (матраци із застосуванням революційного наповнювача Viscogel - терморегулюючого гелю з ефектом пам'яті) і Neolux Kids (високоякісні, екологічні матраци для дітей).

 

Телефонуйте (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо