Що краще: меблі на замовлення або готові?

Роблячи ремонт, багато стикаються з питанням: що практичніше - замовити меблі або придбати вже готову? Таке питання не рідкість, і воно абсолютно виправдане, оскільки вибір меблів - відповідальний етап. Але щоб остаточно зробити вибір, слід чітко визначити для себе, що являє собою кожний з варіантів.

 

Готові меблі

Як правило, готові вироби - це елементи меблів масового виробництва, які є частиною якоїсь серії. Окремі предмети меблів можуть бути модулем певної групи виробів. Такі вироби не можна назвати унікальними. Серійне виробництво передбачає певну різноманітність колірної гами.

Перевагами купівлі вже готових виробів є наступні моменти:

  • Ви можете отримати свої меблі відразу і Вам не доведеться чекати.
  • Є можливість одразу на місці розглянути меблі, помацати, випробувати її в експлуатації.

Недоліками готових меблів є такі нюанси:

  • Неможливо бути впевненим у якості вироби - матеріали, міцність кріплень.
  • Готова меблі з салону не буде унікальним виробом.
  • Складніше підібрати меблі під конкретний інтер'єр.

 

Меблі на замовлення

Виготовлення унікального зразка дозволяє самому підібрати матеріал, вид конструкції, колір тощо. Такі зразки меблів виробляються в одиничному екземплярі. Відмінністю меблів на замовлення від готових меблів є те, що замовлений виріб потрібно чекати.

Виготовлення здійснюється строго по тим розмірам і параметрам, які вказує замовник. В основному, для створення унікального виробу користуються послугами дизайнера. Такі меблі часто виготовляється під конкретний інтер'єр і смаки замовника.

blog-why2

Виготовляючи меблі на замовлення, максимально враховуються всі ергономічні вимоги. Всі умови, які необхідні для комфортного використання виробів, враховуються. Більше того, співпрацюючи з хорошим фахівцем, Ви самі можете брати участь у формуванні конструкції меблів і її зовнішніх даних.
На загальне сприйняття зовнішнього середовища впливають всі естетичні властивості меблів - форма, колір, фактура. Замовлення індивідуального виготовлення меблів дозволить гармонійно облаштувати будь-яке приміщення.

 

Так, щоб отримати вже зроблену меблі, Вам потрібно буде почекати, але це очікування повністю себе виправдає. Натомість Ви отримаєте ексклюзивний виріб, які буде найбільш комфортним саме для Вас, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого будинку.

Коментування закрите.