Неякісні матеріали

Останнім часом у зв'язку з економічною ситуацією почастішали випадки продажів неякісних меблів під виглядом меблів преміум класу. До нас часто стали звертатися клієнти з проханням часткової або повної переробки замовленої меблів в інших компаніях.

Їм пропонували якість, за свідомо заниженими цінами, що не відповідає ринковій вартості товару. Дані фірми існують мінімальну кількість часу (не більше року). Вони набирають максимальну кількість замовлень, в кращому випадку, роблять «аби як» і зникають з ринку.

Як підсумок: претензії пред'явити нікому, гарантійні зобов'язання ніхто не виконує.

Тому просимо Вас при замовленні меблевого виробу звернути увагу на наступні нюанси:
Кромка ДСП повинна бути 2 мм, а не 0,4 мм.

Приклад: До нас зверталися за допомогою саме з такою проблемою. Cтороння фірма виготовила замовнику кухню з кромкою в 0.4 мм, а менше ніж через 6 міс вся кромка відвалилася. Нам довелося ремонтувати виріб на прохання клієнта.

Якісне ДСП повинно мати пластикове покриття (Egger).

Приклад: для скорочення витрат на виробництво  меблів недобросовісний виробник використовує ДСП з меламіновим покриттям (паперове покриття), яке є недовговічним, примхливим до прибирання, на дотик відрізняється від пластикового покриття і виглядає дешево.
Якщо Ви замовляєте ДСП відомого виробника (Egger), переконайтеся, що це саме те, що ви замовили, попросіть сертифікат відповідності.
Часто для зменшення витрат, несумлінні компанії використовують пухке ДСП дешевших виробників і воно кришиться. Якщо виріб з таким ДСП розібрати і зібрати, він може розвалитися. Крім того, часто використовується найдешевше ДСП - Ви можете відчувати у себе в квартирі сильний запах «нової меблів», це запах ФОРМАЛЬДЕГІДУ, небезпечного для здоров'я.

Всі елементи ДСП повинні відповідати один одному, тобто «малюнок» повинен бути або поздовжнім, або поперечним. Ніякої суміші «стилів» не повинно спостерігатися! У якісному меблевому виробі неприпустимо використання змішаних варіантів.

Приклад: ми переробляли кухню, яка була з обрізків ДСП. Текстури були криво і навскіс. Даний людина не змогла пред'явити претензію, тому формально фірма-виробник зробила з обумовленого з ним ДСП кухню, правда не подбала про зовнішній вигляд даного виробу.

Петлі. Для скорочення витрат виробники вдаються до такої хитрості: вони встановлюють на одні двері різні петлі - кілька дешевих і одну дорогу.

Приклад: один з доводчиком, дві звичайні петлі. У меблевому виробі петлею багато, а різниця у вартості між дорогою і дешевою петлею може бути від 5 до 10 разів. Як підсумок: пристойна економія коштів за рахунок якості виробу. АЛЕ може статися, що петлі не були розраховані на такі навантаження і вийдуть з ладу досить швидко!

Кріплення. Меблевий виріб має бути зібранмй на єврогвинтах (конфірматах) або ексцентриках. Таке кріплення дозволяє розібрати-зібрати виріб без пошкоджень. Ні в якому разі не на куточках!

Кухонні ящики. Дуже часто продають кухні з ящиками на роликових напрявляючих. Такі ящики розраховані на максимальне навантаження в 10 кг. Зрозуміло, тривалий час більших навантажень вони не витримують. Рекомендуємо ящики на кулькових направляючих або метабоксах!

Вищенаведені поради дозволять заощадити ваш час, гроші і нерви! І при замовленні краще з'ясувати всі ці моменти, порадитися з фахівцями аби низка ціна у підсумку не призвела до сумних наслідків.

Звертайтеся. Ми не економимо на якості. Втім, якщо бюджет змушує, ми зможемо знайти компроміс  "ціна-якість".

Коментування закрите.