Кабінет-post

Сьогодні меблі для офісу не просто займає місце. Вона полегшує робочий процес і робить інтер'єр унікальним.


PRO100МЕБЛІ пропонує своїм клієнтам виготовлення офісних меблі на замовлення. Власна виробнича база дозволяє нам реалізовувати індивідуальні проекти: рішення для персоналу, кабінети для керівників, прийомні зони, гарнітури для конференц-зон та зон для переговорів та інших.

Облаштування меблями робочого місця - робота, яку ми намагаємося робити добре. Ми постійно аналізуємо каталоги виробникі і пропонуємо своїм клієнтам купити найновішу і ексклюзивну продукцію: від недорогих офісних меблів для персоналу до розкішних кабінетів керівника. Все найкраще у співвідношенні якість - ціни.

Кабінет керівника на замовлення

Кабінет керівника - це портрет всієї компанії. Меблі для кабінету часто виготовляються на замовлення, а їх стиль визначається власником. Ціна інтер'єру тут менш важлива, ніж його якість. Офісні меблі для кабінету повинні бути надійними: важливу роль відіграє гарантія від виробника.

Офісні меблі для керівника

Що являє собою офіс начальника? Найчастіше це масивний міцний стіл з великою робочою поверхнею. Поруч обов'язково повинен бути стіл для комп'ютера. Якщо немає окремого залу для засідань, то поряд з робочим столом ставиться довгий стіл. У кабінеті повинні бути шафи й полиці для документів, сейф. Крім столу велику важливість має робоче крісло начальника.

Офісні меблі для персоналу

Від зручності мебелі для працівників залежить працездатність і комфортність конкретного робочого місця. Різноманітність і широкий вибір сучасних виробів даного типу дозволяє зупинити вибір на гідних моделях, які здатні задовольнити вимоги працівників і справити враження на клієнтів компанії.

Сучасні меблі для офісу

Це не тільки стиль і комфорт, але й запорука успішного ведення бізнесу. До цієї, здавалося б, чисто функціональної деталі інтер'єру, пред'являється безліч вимог. У першу чергу, мова йде, звичайно ж, про створення іміджу компанії, її своєрідної візитівки. Адже, як показує практика, образ активної і вдалої ділової людини якнайкраще підкреслює легка і зручна обстановка в офісі. Практична і майже непомітна, мебель повинна бути завжди під рукою, зроблена «по-діловому» просто, ергономічно, функціонально, але з родзинкою.

Термін служби меблів для офісу

Як вибрати меблі для офісу таким чином, щоб через кілька років не довелося їх міняти? По-перше, вони повинні бути якісними. По-друге, володіти максимальним функціоналом. І, звичайно, приємно виглядати і бути зручними для співробітників. А для клієнтів і партнерів хороші меблі для офісу стануть відмінним показником престижу компанії.

Телефонуйте (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо