Постформінг

Як часто вибираючи корпусні меблі, Ви замислюєтеся про якість обраних матеріалів? Це досить важливий момент, який дозволить продовжити термін експлуатації меблів і захистити її від всіляких пошкоджень. Точно так само і з вибором кухонних меблів. Сучасні виробники все частіше використовують матеріал постформінг для оформлення робочих поверхонь.

Що таке постформінг?

Постформінг - це деревно-стружкова плита, тобто ДСП, верхня частина якої покривається якісним пластиком. Дана технологія дозволяє захистити звичайну ДСП від всіляких пошкоджень, які виникають в ході експлуатації кухонної стільниці. Покриття звичайного ДСП пластиком робить його вологостійким, а значить, захищає матеріал від розрощення і гниття.

Чому саме пластик?

У виробництві стільниць дуже важливо, щоб робоча поверхня була максимально захищена від пошкоджень. Природно, натуральні кам'яні матеріали куди більш стійкі до зносу, однак, мають вельми великий ціновий сегмент і обмежена кількість кольорів. У той час як використання ДСП з пластиковим покриттям (постформінг) демонструє відмінні показники до температурних і механічних пошкоджень при цьому має величезний вибір кольорів для оформлення стільниць за досить вигідними цінами.

Як це працює?

Застосовуючи технологію постформінг для оброблення ДСП, в кілька разів поліпшується експлуатаційні характеристики даного матеріалу. Пластикове покриття служить щитом, тому сама плита ДСП недоступна для вологи.

Як доглядати за стільницею з постформінгу?

Постформінг стійкий до більшості видів барвників, тому доглядати за ним не складно. Однак не рекомендується застосовувати порошкові миючі засоби та інші абразивні засоби. Це може призвести до виникнення подряпин і тріщин робочої поверхні, через які влагабеспрепятственнопопадёт всередину матеріалу і може деформувати його.

Якщо постформінг, то який?

Наша компанія використовує виключно якісні матеріали для виготовлення кухонних меблів. Тому постформінг ми використовує від провідних європейських виробників: JUAN і KronoSpan.

Постформінг JUAN

Компанія JUAN - це польський виробник високоякісного постформінгу. Матеріали, які використовує компанія для виготовлення даного матеріалу, є екологічно чистими і мають всі необхідні сертифікати якості. Вони не містять азбесту і важких металів, і стійкі до тривалого впливу на поверхню високих температур.

Постформінг KronoSpan

Це велика група компаній з потужностями виробництва в багатьох країнах. Їх продукція відповідає найвищим стандартам якості, має відмінні експлуатаційні характеристики і широкий вибір кольорів та фактур.

Замовляючи кухні в нашій компанії, Ви зможете вибрати будь-якого виробника постформінгу, при цьому ми гарантує якість готової продукції і тривалий термін її експлуатації.