Хто ми і що робимо

Про компанію «PRO100МЕБЛІ»

Облаштування квартири починається з підбору меблів і обстановки. Від її зовнішнього вигляду і якості безпосередньо залежить, чи буде у вас затишок і комфорт в будинку. Погодьтеся, приємно оточити себе гарними речами, вид яких приносить естетичну насолоду, які стають улюбленими, а їх практичність не має рівних!

Меблі на замовлення від компанії «PRO100МЕБЛІ» виготовляється виключно з урахуванням побажань і вимог замовника. Наш дизайнер допоможе вам підібрати меблі, ідеально підходить саме для вашого інтер'єру. Вибравши в нашій галереї вподобану модель, ви завжди можете замовити копію або, навпаки, доповнивши об'єкт функціональними елементами, втілити в життя власне рішення.

Чим ми займаємося?

Наша компанія займається виготовленням сучасних і якісних меблів на замовлення за індивідуальними проектами. З кожним замовником особисто працює професійний дизайнер. За вашим бажанням ми створимо меблі з якою ваш будинок наповниться теплом і затишком. Наші меблі не містять шкідливих речовин, є надійною та безпечною.

Ми готові запропонувати своїм клієнтам кращі моделі меблевого виробництва. Не кожен може похвалитися зручною і красивою обстановкою, яка є тільки у нього. Хочете отримати для дому ексклюзивні варіанти меблювання, які б відповідали всім запитам? Ви на вірному шляху - у нас ви можете здійснити замовлення меблів за індивідуальними розмірами і дизайном.

Чим ми кращі за інших?

Весь процес починається зі зняття розмірів, розробки дизайну 3D-моделі і закінчується виробництвом меблів і її установкою, яка проходить детальну перевірку. Ми використовуємо якісну фурнітуру від перевірених часом виробників.

Наша репутація - це наші майбутні замовлення, тому ми виготовляємо всі меблі якісно. Завдяки нашим зусиллям ваша мрія стане реальністю. Після оформлення заявки на виготовлення меблів, обговорюються всі питання щодо її дизайну і матеріалів. Враховуються побажання клієнта щодо фасаду, конструкції, фурнітури та аксесуарів. Кожен проект ретельно готується, і результат не розчарує вас. Меблі за індивідуальними розмірами, яка уособлює вашу мрію, під рукою майстра придбає досконалий вигляд!

Які ще у нас переваги?

  • За Вами закріплюється один дизайнер, який займатиметься вашим проектом від початку і до кінця. Це має велике значення, оскільки не створює непорозумінь на різних етапах проектування і виготовлення меблів.
  • Ми можемо гарантувати мінімальні терміни виготовлення для наших клієнтів, використовуючи власні виробничі потужності і штат професійних працівників.
  • У виробництві ми використовуємо тільки кращі плитні матеріали вітчизняних та імпортних виробників: Kronospan (Україна), Egger (Австрія), Swisspan (Швейцарія).
  • У своєму виробництві ми використовуємо тільки перевірені часом фурнітуру і комплектуючі, які зарекомендували себе виробників, таких як Blum, GTV, Hafele.

Які у нас ціни?

Ми індивідуально розраховуємо вартість кожного замовлення. Як і великі брендові фірми, ми використовуємо тільки самі якісні матеріали. У нас немає націнки в 150-200%, як у багатьох інших фірм та салонів магазинів. Коли ми плануємо проект, то можемо запропонувати на ваш вибір як дешеві, так і більш дорогі варіанти.

Відсутність витрат на зберігання і магазинної націнки дає вам істотну економію при високій якості меблів від виробника. Широкий вибір моделей самих різних цінових категорій дозволяє нам задовольнити потреби будь-якого покупця.

Як і де замовити?

Ми знаходимося в Тернополі, приймаємо замовлення і з інших міст України. Зв'язатися з нами можна кількома способами, детальніше на сторінці контакти.