Фурнітура

Багато покупців, вибираючи меблі, скрупульозно вибирають матеріали для фасадів, стільниць, інших поверхонь, забуваючи про такий важливий нюанс, як якісна фурнітура. Ручки для меблів не менш важливі, ніж самі матеріали, адже саме ці аксесуари надають всієї конструкції розкішність і елегантність. Ручки для корпусних меблів так само важливі, як і стильна прикраса у вечірньому образі для світського заходу, тому вибираючи корпусні меблі, зробіть свій вибір правильно.

Ручки для меблів як модний акцент

Наша компанія пропонує широкий вибір різноманітних ручок, які будуть стильно і гармонійно виглядати на будь-яких меблях. У нашому каталозі представлені вишукані та витончені вироби, які підкреслять багатство Ваших меблів у стилі бароко або рококо, а також будь-якого іншого класичного стилю. Однак і для любителів сучасних стилів знайдеться фурнітура до душі. Ми пропонуємо так само і різні колірні інтерпретації, тому меблі будуть прикрашена ручками в тон Ваших улюблених дорогоцінних металів. Крім різних ручок по стилю і кольору ми можемо запропонувати Вам вироби різних фактур: глянець, матове покриття або хромоване.

Як зробити правильний вибір?

Наші дизайнери допоможуть Вам підібрати ідеальну фурнітуру для меблів. Якщо в будинку маленькі діти, то для меблів в дитячу краще всього вибирати ручки обтічної форми без гострих кутів, це дозволить убезпечити Вашої дитини. Крім цього наші фахівці допоможуть правильно підібрати ручки за стилями, а також врахувати і будь-які інші нюанси, які полегшать подальшу експлуатацію меблів.

Подбайте про якісній фурнітурі для Ваших меблів сьогодні, щоб не насолоджуватися її красою багато років! Професіонали компанії «PRO100МЕБЛІ» допоможуть зробити Вам правильний вибір!

Виробники фурнітури

Ми встановлюємо фурнітура будь-якого якісного виробника. А в плані "ціна-якість" ми рекомендуємо фурнітуру таких брендів:

blum-logo

Hafele_Logo