Вартість виготовлення меблів

Всі меблі, вироблені нами, робляться на замовлення за індивідуальним проектом і розраховуються, виходячи з потреб і побажань замовника.

Прагнучи знизити витрати і тим самим зменшити кінцеву вартість продукції, ми відмовилися від офлайн-магазину і демонстраційних площ. Ви можете бути впевнені, що підсумкова ціна ваших меблів не включає зайвої націнки.

Налагоджені партнерські відносини з постачальниками і широкий асортимент дозволяють запропонувати на ваш вибір не тільки багатство кольору і фактур, а й аналогічні одна одній моделі, які відрізняютимуть лише за ціною комплектуючих. Тож при складанні проектів можна зробити паралельний розрахунок цін з різними комплектуючими.

Отже, ми виготовляємо меблі в різних цінових категоріях: від бюджетних до дорожчих. Але і є поріг, нижче якого ми просто опуститися не можемо, тому що це сильно впливає на експлуатаційні характеристики меблів. Тому, якщо ДУЖЕ низька ціна для Вас найважливіший критерій при виборі меблів - то краще не приходьте. Ми можемо зробити недорого і якісно, а дешево і огидно - нехай роблять інші !

Якщо у Вас вже є проект або ескіз бажаної меблі, ви можете вислати його для розрахунку на електронну адресу pro100mebli@mail.ru. Наші фахівці в найкоротші терміни розрахують вартість проекту і зв'яжуться з вами будь-яким зручним для вас способом. Також можна замовити call-back.

Ми працюємо офіційно, за договором, чітко фіксуючи ціну. У договорі чітко прописується, які матеріали і фурнітура використовується при виробництві Ваших меблів. Дизайнер після прорахунку озвучує Вам повну вартість готових меблів, зі складанням, доставкою, установкою, якщо не обумовлюватися інше. Ніяких доплат. Все чесно і відкрито.

Ціна на меблі перш за все залежить від обраних матеріалів і комплектуючих. А ціни на матеріали різні, вартість фурнітури відрізняється в рази - тому приходьте, дивіться, а потім задавайте питання про ціну

Який варіант Ви не обрали, якість нашої роботи залишиться незмінною !

Щоб отримати консультацію та прорахунок вартості будь ласка: