Чому кухні з масиву так приваблюють?

Кухні з масиву ще кілька століть тому були єдиним розумним і безальтернативним» варіантом виробництва меблів. Однак з кожним роком з'являються нові та цікаві технології, завдяки яким у натурального дерева з'явилося безліч конкурентів. Тим не менше, найбільш досконалими були і залишаються саме кухні з масиву дерева.

Варто уточнити, що конкретно слід розуміти під натуральним дерев'яним масивом. Це оброблені спеціальними засобами деревні полотна, з яких надалі виготовляються і збираються повноцінні меблі. Цей матеріал відрізняється цілим спектром переваг, серед яких в першу чергу варто відзначити:

  • високу міцність і надійність конструкції;
  • екологічність і натуральність матеріалів;
  • ексклюзивність фактури;
  • поєднання з будь-яким дизайнерським рішенням.

Image0175Звичайно, вартість кухні з дерева набагато вище, ніж гарнітури із пластику, спресованого шпону та інших сучасних матеріалів. Такі кухонні меблі однозначно не можна назвати бюджетним варіантом. Однак вагомі переваги дерев'яного масиву переважують над вигодою при купівлі дешевого аналога.

Кухні з дерева на замовлення найчастіше виготовляються з деревини дуба і черешні, ясена та вільхи, граба та акації. Вибір залежить від бажаної фактури і витримки певного стилю. Немає сенсу зайвий раз згадувати про те, що кожен масив володіє власною фактурою, а відповідно, кожен гарнітур унікальний.Тому в даний час кухня з натурального дерева вважається ознакою солідності і достатку.

Також не можна забувати, що кухонні фасади з дерева немов випромінюють тепло і комфорт. Здавна дерево вважається символом гармонії та затишку. Тому навіть на підсвідомому рівні людині приємніше знаходитися в приміщенні з дерев'яною обробкою, ніж холодним металом і неживим пластиком. Дерево є екологічно чистим матеріалів, що виділяють приємний лісовий запах. А завдяки сучасним безпечним засобам обробки такі меблі надійно захищені від розсихання і деформацій з часом.

Image0166Ми пропонуємо скористатися послугою нашої компанії і, не просто придбати готовий гарнітур, а замовити щось оригінальне і таке, що максимально підходить за габаритами і стилем до інтер'єру Вашого будинку.

Коментування закрите.