шафи-купе-post

Якщо у вас велика і дружна сім'я,
або просто багато одягу,
то без хорошої шафи-купе
Вам не обійдися!

Шафи купе - це вельми зручні меблі для будь-якого будинку або квартири. Вони дуже місткі, і не тільки добре вписуються в будь-яке приміщення за габаритами, але і мають стильний вигляд.

Компанія «PRO100МЕБЛІ» вже котрий рік виробляє якісні і функціональні шафи-купе за цінами, які Вас приємно здивують! У каталозі компанії величезний вибір моделей будь-якого напряму стилю і різної цінової політики.

Шафи-купе під замовлення користуються особливою популярністю. І це легко пояснити! Адже в цьому випадку можна самостійно вибирати кількість відділень і розмір полиць,  внести будь-які зміни в конструкцію.  Можливо, обладнати шафу відділенням для зберігання взуття та інших речей. Замовляючи шафу-купе, можливо втілити в життя будь-який Ваш каприз.

Найбільша перевага шафи-купе полягає в тому, що вона займає досить мало місця в приміщенні, так як мають розсувні дверки. З цієї причини їх доволі часто встановлюють у передпокоях.

Величезною популярністю в невеликих квартирах користується кутова шафа-купе. Якщо ж простір кімнати дозволяє встановити об'ємнішу шафу, в якій буде вміщуватися набагато більше речей, то можна вибрати модель і без розсувних дверей.

Цікавим варіантом для оформлення інтер'єру може стати шафа-купе в спальню. Замовивши таку шафу, Ви зможете заощадити простір, а Ваші речі завжди будуть акуратно складені по поличках.

Компанія «PRO100МЕБЛІ» виготовляє якісні шафи-купе в Тернополі за найвигіднішими цінами, з урахуванням індивідуальних розмірів, і тільки з високоякісних матеріалів. Виготовляючи вбудовані шафи - купе, використовується сучасна і особливо міцна фурнітура для того, щоб меблі радувала Вас як можна довше.

Замовити шафу-купе будь-якої складності дуже просто,

достатньо зателефонувати за будь-яким номером: (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07. Або ж залиште свій номер і ми Вам перетелефонуємо