Як замовити меблі

Втомилися від нескінченних пошуків? Не можете визначитися з моделлю? Сумніваєтеся у виборі? 

А все просто! Немає необхідності куди-небудь їздити, відвідувати купу магазинів ... Тепер, з розвитком інтернету, ви можете замовити меблі, не виходячи з дому. І ми з задоволенням готові допомогти вам і пропонуємо послуги наших фахівців. Причому абсолютно безкоштовно!

Ніяких прихованих платежів, ніяких зобов'язань з вашого боку! Все що необхідно це зателефонувати нам чи замовити зворотній дзвінок та виділити годину-другу вільного часу.

Щоб якісно виготовити меблі, і отримати в результаті те, що хочете Ви - насамперед робиться дизайн-проект меблів, по ньому підбираються матеріали і колірні рішення.

icon1
Зателефонуйте нам чи залиште свій телефон. Дизайнер приїде до Вас у зручний для час для того, зніме всі потрібні заміри. Він занотує всі очікування та побажання і зробити все можливе для того, щоб підготувати ідеальні меблі для Вашого житла.

icon2
Після створення дизайн-проекту, необхідно підібрати матеріали для меблів, які по колірьовій гамі підходять до Вашого інтер'єру! Зразки кольорів ДСП, стільниць, плівок для плівкових МДФ фасадів і розкладка для фарбованих МДФ фасадів, а також зразки і каталоги фурнітури, з якими ми працюємо, є в наявності в нашому офісі та у дизайнера, який докладно розповість про переваги того чи іншого матеріалу, різницю в ціні і властивостях.

icon3
Коли Ви остаточно визначилися з матеріалами і дизайном - укладається договір на виготовлення меблів. Договір укладається у двох примірниках. До договору додається проект, завірений вашим підписом, із зазначенням обраних матеріалів і фурнітури для меблів. Передоплата за договором становить 50% від загальної вартості виробу. Решту суми Ви платите за фактом доставки меблів на будинок.

icon4
Коли Ваші меблі будуть готові, Вам обов'язково передзвонять для узгодження зручного часу доставки і установки. Меблі доставляються і монтуються протягом одного дня!

Доставка та встановлення меблів за замовчуванням входить у вартість замовлення. 

Співпраця з нашою компанією означає надійність і оперативність.

Вам не доведеться телефонувати нам кілька разів для виклику фахівця додому. Ми цінуємо свій і ваш час, працюючи на результат. Саме з нами Ви, нарешті, отримаєте меблі своєї мрії за доступною ціною. Чекаємо вашу заявку !

Телефонуйте (097) 652-20-07, (0352) 52-20-07 або залиште номер і ми перетелефонуємо