Blum

 

blum-logoУ фірми Blum вся увага зосереджена на досконалому русі. Фурнітура вражає якістю відчинення і зачинення і покращує комфорт у вашому помешканні – насамперед на кухні. 6 800 співробітників по всьому світу працюють над втіленням у фурнітуру Blum досконалого руху.

kitchen_observation[1]Спостереження на реальних кухнях

Орієнтація на кінцевого споживача: ми прагнемо завжди задовольнити потреби користувача кухні. Тому потреби споживача стоять для нас на першому місці. Але пам'ятаючи про нашу концепції глобальної вигоди для кожного, навіть той, хто виробляє, продає або збирає меблі, виграє, використовуючи фурнітуру Blum.

quality_testing[1]Якість Blum відповідає самим високим вимогам

Високі вимоги до якості: наша фурнітура переконує своєю продуманою функціональністю, визнаним дизайном і довгим строком користування. Ми гарантуємо нашим партнерам надійне співробітництво, а також високу якість пропонованих послуг.

pullout_tbx_intivo1[1]Наші вироби повинні викликати позитивні емоції

Наша продукція захоплює - кожен, хто має справу з виробами Blum, відчуває тільки позитивні емоції.

partners_dialog[1]В центрі уваги у фірми Blum - глобальна вигода для кожного

Компанія Blum надає великого значення партнерським відносинам та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Завдяки систематичному обміну досвідом і ідеям, ми сформували пакет послуг як для великих виробників і малих підприємств, так і для продавців фурнітури.

Онлайн-версія каталогу продукції Blum

Коментування закрите.