Hafele

Hafele_LogoЗагальний асортимент Häfele більше 30 000 найменувань меблевої фурнітури. Завдяки цьому ми є партнером для деревообробної галузі, меблевої промисловості, торгівлі, а також дизайнерів та архітекторів.

Досконалість руху

Підйомні механізми серії FREE FAMILY дарують меблевим фасадам нову свободу руху, відкривають широкі можливості для візуального та технічного дизайну, мають суттєві переваги порівняно з фасадами на петлях. Але, насамперед, вони надають легкості і вишуканості дизайну меблів та інтер'єру. Неважливо, чи піднімається фасад, нахиляється, повертається або складається, ви завжди отримуєте більше. Більше 90 років досвіду в області інженерних розробок, тісний зв'язок з ринком і людьми, які щодня працюють з меблевою фурнітурою, привели до створення підйомників FREE FAMILY, які відповідають всім вимогам завтрашнього дня.

Häfele_free_15

Раціональне використання простору

Більше можливостей дизайну і більше варіантів застосування. Використання великих фасадів для стандартних типів відкриття вимагає багато вільного простору. Творчий підхід при створенні механізмів FREE FAMILY гарантував досягнення найкращої геометрії руху фасадів, дозволяє завжди знайти оптимальне рішення незалежно від кількості вільного простору та ситуації. Це легко, адже головний акцент ми робимо на клієнта і його потреби, а не на технології.

Переваги підйомних механізмів перед дверцятами

  1. Легкий огляд та доступ до вміст шафи з усіх сторін
  2. Стабільність широкий фасад
  3. Відсутність травм при відкритому фасаді
  4. Однаковий розмір модулів для верхніх і нижніх секцій
  5. Легкість і простота використання

Механізми FREE одночасно виконують функції підтримки фасаду і шарніра, знижують потребу у вільному просторі і надають меблям більшої елегантності. Новий 3-пружинний механізм і покращена геометрія руху дозволяють досягти найкращого функціонування навіть у корпусах мінімальних розмірів. Стильні заглушки механізмів з матовою поверхнею доступні в стриманих сірому і білому кольорах. Логотип HAFELE, нанесений за допомогою технології високоякісного друку, може бути замінений на логотип клієнта. Механізми FREE також відкривають нові можливості дизайну. Використання повністю скляних фасадів, поєднання матеріалів різної товщини і типів - все це можливо тільки з одним механізмом FREE FOLD.

Häfele_free_16

Комфорт в повсякденному житті

Зручність в управлінні простором. Основний фокус при розробці нової лінійки підйомних механізмів був направлений на клієнта. Мета номер один - якісно новий рівень комфорту і легкість роботи нових механізмів. Як результат, HAFELE створило новий стандарт якості, покладений в основу сімейства FREE.

Унікальна легкість руху
Мінімум зусиль для відкриття або закриття фасаду, навіть з важкими фасадами.

Плавне відкриття і закриття
Відсутність демпфірування в минулому, плавна і безшумна робота при відкритті і закритті фасаду.

Зупинка в будь-якій позиції
Фасад фіксується в будь-якій позиції, незалежно від розміру та ваги, це дозволяє отримати постійний доступ до ручки.

Відкривання без ручок FREE FLAP
Для фасадів без ручок - легкий дотик до фасаду відкриває його на кілька сантиметрів (додаткова опція), для подальшого легкого відкривання рукою.

Безпечна зупинка FREE FOLD
Безпека понад усе - завіса, що з'єднує фасади, оснащений системою захисту від защемлення пальців.

free-swing_0012

Меблева фурнітура   Столярна фурнітура   Підйомники

Висувні ящики    Гардеробні

Продукція Hafele (підйомники):

Коментування закрите.