Ортопедичні матраци ГРАНД зима-літо 3D

Вибір справжніх цінителів комфортного сну в будь-який час року.

Спеціальний підбір настильних шарів створить для Вас особливий мікроклімат і додаткові «люксові» відчуття під час сну.

Матрац Гранд Зима-Літо має в своїй основі класичний пружинний блок «Боннель». Він являє собою систему залежних пружин, скріплених єдиним каркасом, де кожна пружинка прогинається разом з сусідніми. Незважаючи на кілька ослаблений ортопедичний ефект такого блоку, він зарекомендував себе як жорсткий, дуже міцний, довговічний і економічний.

В якості основних настилів з двох сторін моделі використовується спінений пінополіуретан - синтетичний аналог латексу. Так само, як і його природний побратим, пінополіуретан може похвалитися такими властивостями, як пружність, еластичність, здатність швидко відновлювати свою форму. У матраці він відповідає за додання м'якості і комфорту.

Ефект Зима-Літо реалізується шляхом прошивки вироби з одного боку - бавовною, з іншого - овечою вовною. Унікальні характеристики цих природних матеріалів, а саме, абсорбуючі властивості бавовни і зігріваючі - вовни, дозволяють забезпечити оптимальний мікроклімат для сну в будь-яку пору року.

Для виробництва чохла використовується добре зарекомендувала себе тканина «Жаккард». Вона відома своїми унікальними експлуатаційними якостями - підвищеною міцністю, стійкістю до деформацій, довговічністю і практичністю у догляді.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Середній - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 100 кг.
Висота матраца: 20 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.