Ортопедичні матраци ГРАНД ультра-кокос 3D

Матрац підвищеної комфортності з асиметричною жорсткістю. Продукція престиж класу. Підвищена міцність, кокосовий наповнювач, сверхпишний чохол. Цей матрац задовольнить найвимогливіших цінителів комфортного сну і відпочинку.

Основою матраца Гранд Ультра Кокос Зима-Літо є класичний блок «Боннель», що представляє із себе систему зчеплених між собою 5-виткових пружин безперервного плетіння. Єдина зв'язка не дозволяє повторювати контури тіла людини, проте, забезпечує підвищену міцність і здатність витримувати великі навантаження (аж до 180кг). Ще однією унікальною особливістю цього блоку є його прогресивна пружність, а саме, м'якість пружин при початковому тиску і поступове збільшення їх жорсткості в міру посилення навантаження. Невисока вартість «Боннель» також відноситься до безперечних його принад.

В якості м'якого наповнювача в моделі Гранд Ультра Кокос виступає синтетичний аналог природного латексу - спінений пінополіуретан. Він володіє всіма перевагами свого натурального побратима, будучи пружним, еластичним, в'язким, здатним повторювати вигини тулуба і швидко відновлювати свою первинну форму. Його чарункова структура забезпечує прекрасну вентиляцію. Матеріал є абсолютно безпечним для людини.

Прошарок натуральної кокосової койри надає виробу додаткову жорсткість, термоволокно захищає м'які настили від деформацій з боку пружинного блоку.

Модель оснащена ефектом «Зима-Літо», який формується наявністю шару бавовни з одного боку і овечої вовни з іншого. За своїми характеристиками ці природні матеріали ідеально підходять для створення оптимального мікроклімату в холод і в спеку.

Окрасою матраца Гранд Ультра Кокос є міцний жакардовий чохол з рельєфним малюнком.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Жорсткий - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 110 кг.
Висота матраца: 20 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.