Ортопедичні матраци ГРАНД XXL зима-літо 3D

Матрац повішеною комфортності для людей з великою масою тіла.

Завдяки спеціальному посиленому подвійному фільтру і пружинному блоку, Ви можете бути впевнені в бездоганних експлуатаційних характеристиках цього виробу.

Матрац Гранд XXL Зима-Літо - жорстка, пружинна модель, що має у своєму складі прошивки з натуральної бавовни і овечої вовни, які відповідають за забезпечення оптимального мікроклімату під час сну в будь-який час року. Бавовна з її прекрасними вологопоглинаючими властивостями відмінно підтримує прохолоду влітку, а вовна, ефективно утримуючи тепло, ідеально підходить для холодної пори.

Блок «Боннель» створює жорстку підтримку тулуба. Знижений ортопедичний ефект системи залежних пружин компенсується її невисокою вартістю і довговічністю.

Прошарки міцного термоволокна покликані виключити пошкодження пружинами м'яких шарів матраца, представлених сучасним синтетичним матеріалом - спіненим пінополіуретаном. Незважаючи на своє штучне походження, він є екологічно чистим і безпечним для людини. Будучи більш дешевим аналогом натурального латексу, він володіє всіма його властивостями, а саме, в'язкістю, еластичністю, хорошою повітропроникністю і яскраво вираженими ортопедичними властивостями.

Жакардова тканина чохла надійно захищає виріб від зовнішніх забруднень, надає йому естетичний вигляд і продовжує термін його експлуатації.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Жорсткий - Жорсткий
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 120 кг.
Висота матраца: 21 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.