Ортопедичні матраци ГРАНД XXL 3D

Ідеальний вибір для людей з великою вагою, що цінують хороший сон і комфорт.

Гранд XXL - пружинний жорсткий матрац підвищеної міцності. Серцем моделі є блок «Боннель» - система залежних пружин, об'єднаних єдиним каркасом. Він зарекомендував себе як недорогий, але, разом з тим, дуже міцний, надійний і довговічний.

Матрац Галант XXL на основі інноваційного блоку Latexform володіє високими ортопедичними і анатомічними характеристиками. Маючи мікропористу структуру, прекрасно вентилюється, а також підтримує тіло в анатомічно правильному положенні. Безперечними перевагами цього матеріалу є його здатність відштовхувати пил і перешкоджати появі пилових кліщів, антибактеріальність (на ньому не може утворитися цвіль або інші грибки), гарна теплоізоляція і довговічність.

Матрац Галант XXL відрізняється підвищеною міцністю, завдяки застосуванню цілого ряду настилів, а саме, - посилюючого шару иглопробивного наповнювача, спанбонду і мікрокомпозіта. Всі вони характеризуються відмінними експлуатаційними характеристиками: стійкі до впливу температур і води, не пліснявіють, не гниють, добре зберігають тепло. Їх застосування значно збільшує термін служби виробу.

Натуральні матеріали, такі як бавовна і шерстяний наповнювач, які входять до складу матраца, підтримують ідеальну температуру тіла сплячого в будь-який час року.

Чохол зроблений з жакардової тканини з підвищеною щільністю плетіння нитки, що надає виробу комфорт і елегантний зовнішній вигляд.

Характеристики:

  • Жорсткість сторін: Середній - Середній
  • Максимальне навантаження на одне спальне місце: 120 кг.
  • Висота матраца: 17 см.
  • Гарантія від виробника: Півтора року.