Ортопедичні матраци ЛОТОС 1

Доступна ціна, відмінна якість, надійна і функціональна модель.

Матрац Лотос 1 має у своїй основі пружинний блок «Боннель». Він являє собою єдину цілісну систему залежних пружин, об'єднаних каркасом. Незважаючи на дещо менший ортопедичний ефект, такий блок характеризується рядом переваг. Пружини в ньому мають специфічну спиралевидную форму зі зменшенням радіуса, що дозволяє уникнути тертя і скрипу. «Замки» на кінцевих витках спіралей перешкоджають мимовільного викручування, що збільшує міцність і довговічність. Безсумнівним його плюсом також є невисока ціна.

У матраці Лотос 1 по обидва боки розташовані шари спіненого пінополіуретану. Цей пористий матеріал відповідає за м'якість, пружність і еластичність. Він дуже легкий, міцний, стійкий до впливу високих і низьких температур і володіє високими теплоізоляційними властивостями.

Для захисту м'яких настилів від деформації з боку пружинного блоку застосовуються прошарку міцного термоволокна. Також мети збільшення експлуатаційних характеристик виробу служать шари спанбонду - матеріалу, стійкого до сминанию, впливу температур і води.

Чохол виготовлений з міцної крупноузорчатого тканини «Жаккард». Вона майже не розтягується, не стирається, добре зберігає забарвлення і легка у догляді.

  • Жорсткість сторін: Середній - Середній
  • Максимальне навантаження на одне спальне місце: 90 кг.
  • Висота матраца: 18 см.
  • Гарантія від виробника: Півтора року.