Ортопедичні матраци ЛОТОС 3D

Оптимальне поєднання якості, ціни і високих споживчих характеристик.

Матрац Лотос виготовлений на основі пружинного блоку «Боннель» - системи залежних пружин, скріплених єдиним каркасом. До його переваг варто віднести відсутність скрипу, високу міцність і невисоку вартість.

За м'якість і комфорт вироби відповідають настили спіненого пінополіуретану - матеріалу, по своїх властивостях нагадує латекс. Він має пористу структуру, має еластичність і пружністю, здатний приймати форму тіла людини, підтримуючи його в анатомічно правильному положенні.

Для того, щоб уникнути деформації та пошкодження ніжних шарів пінополіуретану пружинами блоку «Боннель», застосовуються проміжні настили дуже міцного термоволокна.

З двох сторін матраца Лотос розташовані шари спанбонду. Це - екологічний чистий матеріал, що характеризується вкрай високими показниками зносостійкості. Він стійкий до сминанию, впливу температур і води, володіє гіпоалергенність і хорошою повітропроникністю. Застосування спанбонду значно збільшує термін експлуатації виробу.

Чохол виготовлений з крупноузорчатого тканини «Жаккард» з рельєфним малюнком. Вона практична в експлуатації, не мнеться, не стирається, добре тримає колір і форму.

  • Жорсткість сторін: Середній - Середній
  • Максимальне навантаження на одне спальне місце: 90 кг.
  • Висота матраца: 20 см.
  • Гарантія від виробника: Півтора року.