Ортопедичні матраци МАГНАТ 3D зима-літо

Царська розкіш і насолода відпочинком в будь-який час року. Анатомічний матрац на основі блоку незалежних пружин створить особливий мікроклімат і комфорт під час Вашого сну.

Матрац Магнат Зима-Літо має середню жорсткість сторін і яскраво виражений ортопедичний ефект. Блок «Pocket Spring», що лежить в основі цієї моделі, є системою пружин, що прогинаються незалежно один від одного. Така конструкція забезпечує точкову підтримку тулуба і рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні.

М'яке наповнення представлено спіненим пінополіуретаном. Це - в'язкоеластичний, пружний матеріал, повністю повторює латекс за своїми властивостями. Він здатний приймати форму тіла людини, ідеально повторюючи його контури і фіксуючи його в анатомічно правильному положенні. Він надає виробу м'якість і комфорт.

Для того, щоб забезпечити безперервну вентиляцію всередині настильних шарів, застосовується революційна система 3D Aerosystem. Вона має комірчасту структуру і розташована по периметру моделі у вигляді тривимірної аероленти. Повітря вільно циркулює крізь отвори, завдяки чому підтримується оптимальний температурний режим.

Матрац Магнат оснащений ефектом «Зима-Літо». Влітку краще перевертати виріб стороною, яка прошита бавовною, тому цей матеріал відмінно вбирає вологу і забезпечує прохолоду. Взимку ж більше підійде сторона, прошита овечою вовною, яка відмінно утримує тепло і зігріває в холодну пору року.

Чохол виконаний з міцної і практичною жакардової тканини.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Середній - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 110 кг.
Висота матраца: 22 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.