Ортопедичні матраци Престиж Еко 3D (Pocket Spring)

Матрац на основі ППУ з масажним ефектом володіє ідеальними еластичними і підтримуючими властивостями, чудово вентилюється. Додатковий комфорт даної моделі, надає незалежний пружинний блок «Pocket Spring». Чохол з ефектом "зима-літо" виготовлений зі спеціалізованої жакардової тканини.

Матрац Престиж Еко має яскраво вираженим ортопедичним ефектом, завдяки використанню сучасного пружинного блоку «Pocket Spring». Він є системою окремих пружин, що прогинаються незалежно від сусідніх. Така конструкція дозволяє виробу не просідати повністю при чиненні тиску на ту чи іншу частину і тим самим надавати точкову підтримку тулуба. Особливо зручною така модель буде для пар з різною вагою, адже вона запобігає скочування легшого партнера.

Пінополіуретан відповідає за м'якість матраца і надає комфорт. Це пружний, в'язкоеластичний матеріал, здатний ідеально повторювати контури тіла людини. Особлива рифлена поверхня покликана створити додатковий масажний ефект.

Революційна система 3D Aerosystem забезпечує безперервну циркуляцію повітря всередині настильних шарів і підтримує оптимальний температурний режим.

Чохол матраца Престиж Еко виконаний з тканини «Жаккард». До її переваг варто віднести високу міцність, зносостійкість, довговічність і простоту у догляді.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Середній - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 110 кг.
Висота матраца: 20 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.