Ортопедичні матраци Престиж кокос 3D (Bonnel)

Жакардовий чохол з ефектом «зима-літо» створить хороший мікроклімат в будь-який час року. Латексована кокосова койра додає жорсткість матрацу.

Престиж Кокос Зима-Літо - жорсткий матрац з яскраво вираженим ортопедичним ефектом. У його основі лежить пружинний блок «Боннель», що відрізняється міцністю, довговічністю, здатністю витримувати великі навантаження.

По обидва боки від нього розташовані шари латексованої кокосової койри, що надає виробу жорсткість. Вона володіє відмінною повітропроникністю і стійка до деформацій.

За м'якість у моделі Престиж Кокос відповідають настили з пінополіуретану. Це - синтетичний аналог латексу, що володіє всіма його властивостями і перевагами, а саме, пружністю, еластичністю, в'язкістю, здатністю приймати форму тіла людини, надаючи ортопедичну підтримку хребту. Рифлена поверхня створює додатковий масажний ефект. Гігієнічність вироби підтримується безперервної вентиляцією всередині настильних шарів, яка забезпечується прошивкою моделі по периметру особливої ​​тривимірної аеролентой з комірчастою структурою.

При виготовленні чохла використовується міцна жакардова тканина, яка не мнеться, не стирається, добре зберігає колір і форму і дуже практична у догляді.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Жорсткий - Жорсткий
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 140 кг.
Висота матраца: 20 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.