Ортопедичні матраци Престиж кокос XXL 3D (Pocket Spring)

За рахунок високотехнологічного виробництва внутрішнього наповнення латексованої кокосової койри і пружинного блоку Pocket Spring цей матрац зробить Ваш сон набагато більш приємним і комфортним. Ідеальний вибір для людей з великою вагою, що цінують хороший сон і комфорт.

Престиж Кокос XXL - це жорсткий матрац, що володіє яскраво вираженим ортопедичним ефектом, який визначається наявністю пружинного блоку «Pocket Spring». Маючи в основі систему пружин, що прогинаються незалежно один від одного, він здатний рівномірно розподілити навантаження по всій поверхні і надати анатомічно правильну підтримку хребту. При цьому досягається максимальне розслаблення м'язів, зниження тиску на кровоносні судини, що в підсумку дарує повноцінний і здоровий сон.

По обидва боки від блоку пружин розташовані шари натуральної кокосової койри, просоченої латексом. Це 100% природний, екологічно чистий матеріал, що надає матрацу жорсткість і володіє такими властивостями, як повітропроникність, гігієнічність і гіпоалергенність.

Далі йдуть настили спіненого пінополіуретану - матеріалу, створеного штучно як аналог латексу. Він абсолютно нетоксичний і повністю безпечний для людини. Основне його призначення - забезпечувати пружність, м'якість і правильну підтримку тіла людини.

Термоволокно захищає м'які наповнювачі від руйнуючої дії пружинного блоку, а спанбонд - в цілому підвищує експлуатаційні характеристики вироби, посилюючи його міцність і стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Система 3D Aerosystem має комірчасту структуру і відмінно пропускає повітря, завдяки чому підтримується оптимальний мікроклімат.

Чохол з тканини «Stretch» ​​надійно захищає матрац Престиж Кокос XXL від зовнішніх забруднень.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Жорсткий - Жорсткий
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 140 кг.
Висота матраца: 23 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.