Ортопедичні матраци Престиж 3D зима-літо (Pocket Spring)

Різна ступінь жорсткості робочих поверхонь виробу досягається шляхом використання настилу з натуральної кокосової койри, з літнього боку матраца, надаючи їй додаткову пружність. Матрац на основі блоку незалежних пружин створить особливий мікроклімат і комфорт під час Вашого сну.

Матрац Престиж Зима-Літо призначений для людей, що цінують комфорт і якість. Його ортопедичні властивості визначаються застосуванням блоку «Pocket Spring» - системи, в якій кожна пружина поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. При чиненні тиску на певну частину блоку реагують тільки ті пружини, на які йде навантаження. Це дозволяє максимально точно повторювати контури тіла людини, підтримуючи його в анатомічно правильному положенні.

З одного боку моделі розташований настил з волокон кокосової койри, просочених натуральним латексом. Він необхідний для додання виробу жорсткості. До переваг цього матеріалу варто віднести відмінну повітропроникність, гіпоалергенність, гігієнічність, антибактеріальність і антистатичність.

М'якість матрацу надають шари пінополіуретану - синтетичного аналога латексу. Такі його властивості, як пружність, в'язкість і еластичність дозволяють йому повторювати контури тіла людини, формуючи яскраво виражений ортопедичний ефект. Має рифлену поверхню, яка покликана створити масажну дію на тулуб.

Система 3D Aerosystem встановлена ​​по периметру вироби і відповідає за вентиляцію всередині настильних шарів, необхідну для забезпечення комфортного мікроклімату під час сну.

Чохол виготовлений з тканини «Stretch» ​​- дуже еластичною, що не мнеться, добре пропускає повітря і вологу.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Середній - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 120 кг.
Висота матраца: 20 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.