Ортопедичні матраци Престиж 3D (Bonnel)

Доступна ціна, відмінна якість, надійна і функціональна модель.

Створений на основі спіненого ППУ з ефектом масажу - матрац має високі ортопедичні властивості за рахунок здатності правильно розподіляти тиск з навантажених ділянок тіла.

Матрац Престиж виконаний на класичному пружинному блоці «Боннель», давно зарекомендував себе як міцний, довговічний і недорогий. Будучи системою залежних пружин, скріплених єдиним каркасом, він позбавлений вираженого ортопедичного ефекту, однак, здатний витримувати великі навантаження.

М'які настили моделі представлені пінополіуретаном. Це - синтетичний замінник природного латексу, повністю повторює його властивості і володіє його перевагами, але стоїть в рази дешевше. Незважаючи на штучне походження, він абсолютно безпечний для людини і нетоксичний. Такі його характеристики, як еластичність, в'язкість, пружність і здатність підтримувати тіло людини в анатомічно правильному положенні робить його практично ідеальним наповнювачем для матраца. У моделі Престиж використовується пінополіуретан з особливою рифленою поверхнею, яка надає додатковий масажний ефект.

По периметру вироби можна побачити тривимірну аероленту. Це - унікальна система мікроклімату 3D Aerosystem, що складається з осередків особливої ​​форми, що відповідають за безперервну вентиляцію всередині настильних шарів і створення оптимального температурного режиму.

Жакардовий чохол матраца Престиж надає йому вишуканий, елегантний вигляд і захищає від зовнішніх забруднень.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Середній - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 100 кг.
Висота матраца: 19 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.