Ортопедичні матраци Престиж XXL 3D (Bonnel)

Оптимальне поєднання якості, ціни і високих споживчих характеристик. Ідеальний вибір для людей з великою вагою, що цінують хороший сон і комфорт.

Престиж XXL - ортопедичний пружинний матрац з середньою жорсткістю сторін. Серцевиною вироби є система залежних біконічних пружин безперервного плетіння - блок «Боннель». У моделі Престиж XXL використовується блок з великою кількістю пружин на квадратний метр (130шт проти 110 у звичайних комплектаціях), що робить його більш міцним і жорстким.

М'якість виробу надають шари спіненого пінополіуретану. Це - еластичний, в'язкий і пружний матеріал, здатний повторювати контури тіла людини, підтримуючи його у фізіологічно правильному положенні. Він додає матрацу м'якість і комфорт. Його чарункова структура дозволяє повітрю вільно циркулювати, що позитивно позначається на гігієнічності вироби.

Посилений термовойлок захищає м'які настили від пошкоджень з боку пружин, а прошарку міцного спанбонду зміцнюють матрац, значно підвищуючи його експлуатаційні характеристики і подовжуючи термін його служби.

Унікальна система 3D Aerosystem дозволяє забезпечити безперервну циркуляцію повітря і ефективний влагоотвод, створити оптимальний мікроклімат для сну.

Прикрашає Престиж XXL розкішний жакардовий чохол, що характеризується підвищеною міцністю і довговічністю.

Характеристики:

Жорсткість сторін: Середній - Середній
Максимальне навантаження на одне спальне місце: 130 кг.
Висота матраца: 23 см.
Гарантія від виробника: Півтора року.