Ортопедичні матраци Neoflex

Неофлекс - ортопедичний матрац на основі інноваційного матеріалу Latexform, який володіє високою еластичністю і пружністю, превосходно підтримує хребет, покращуючи тим самим якість сну. Він добре вентилюється, має пористу структуру, гіпоалергенний.

Для додання виробу міцності, захисту м'яких настилів від деформацій і пошкоджень, використовуються шари термоволокна, спанбонду і мікрокомпозіта. Це - суперміцні матеріали, що характеризуються підвищеними експлуатаційними характеристиками. Вони стійкі до впливу температур, води, мають гарну повітропроникністю, перешкоджають появі цвілі, здатні підтримувати оптимальний температурний режим. Їх використання істотно збільшує термін служби матраца.

Ефект «Зима-Літо» забезпечується наявністю волокон овечої вовни і натуральної бавовни. Будучи 100% натуральними, ці наповнювачі відрізняються гіпоалергенність, що вкрай важливо для людей з чутливою шкірою або захворюваннями дихальних шляхів.

Чохол виготовлений з жаккардової тканини, до переваг якої варто віднести високу міцність, зносостійкість, стійкість до розтягування і до перепадів температур, довговічність і практичність.

Характеристики:

  • Жорсткість сторін: Середній - Середній
  • Максимальне навантаження на одне спальне місце: 120 кг.
  • Висота матраца: 16 см.
  • Гарантія від виробника: Півтора року.